Vazhdon moti i mirë. Në mesjavë rritje e dukshme e temperaturës

0

Meteorologët kanë njoftuar mot të mirë dhe me diell edhe për javën e ardhshme.
Në Ulqin ka pasur rënie të temperaturës ditët e kaluara, cka ishte më se e mirëpritur pas vapës së gushtit.
Sidoqoftë, ka e mërkura pritet rritje e temperaturës deri në 32 gradë celzius, dicka jo e zakontë për mesin e shtatorit.