Monday, October 22, 2018
Ballina Etiketimet Iphone 6s

Etiketim: Iphone 6s

San Francisko: Prezantohet Iphone 6s, 6s Plus, Ipad Pro dhe Apple...

Apple mbrëmë bëri prezantimin e shumë-pritur të linjës së saj iPhone, njoftur si iPhone 6s dhe 6s Plus , të cilat përfshijnë një funksion...

MOST POPULAR

HOT NEWS