Monday, October 22, 2018
Ballina Etiketimet Apple

Etiketim: apple

San Francisko: Prezantohet Iphone 6s, 6s Plus, Ipad Pro dhe Apple...

Apple mbrëmë bëri prezantimin e shumë-pritur të linjës së saj iPhone, njoftur si iPhone 6s dhe 6s Plus , të cilat përfshijnë një funksion...

Del në treg Apple Watch

Fansat e Apple morën atë që dëshironin, një markë fringo të re orësh dore, të quajtur Apple Watch. Ora smart është produkti i parë...

MOST POPULAR

HOT NEWS