Nesër mot me shi dhe ulje e temperaturës, nga e marta përsëri diell

0

Për ditën e nesërme meteorologët parashikojnë mot të ndryshueshëm dhe me reshje të përkohëshme shiu.

Gjithashtu pritet edhe rënie e temperaturës në mesataren prej 28 gradësh.

Mot i ngjashëm parashikohet edhe për të hënën kurse nga e marta përsëri do të kemi mot me diell.