Ovdje možete pogledati izborne liste koje su predate za lokalne izbore u Ulcinju

0
108

Nedostaje samo lista Bošnjačke Stranke, koju u ovom trenutku nemamo.

Forca e Re Demokratike – Ta mbrojmë të ardhmen

  1. Nazif Cungu
  2. Ilir Çapuni
  3. Sabri Salaj
  4. Teuta Mehmedoviq
  5. Ardijan Mavriq
  6. Xhevdet Seferi
  7. Arian Murati
  8. Arta Hoxha
  9. Gëzim Haxhibeti
  10. Faik Nika
  11. Asllan Llunji
  12. Flutra Husiq
  13. Elvir Zeçeviq
  14. Shpetim Maraj
  15. Eduard Zadrima
  16. Gjylie Pelingu
  17. Kujtim Nimanbegu
  18. Valdet Axhemoviq
  19. Valdete Osmani
  20. Granit Ujkashi
  21. Mirjeta Gjoni
  22. Senad Kollari
  23. Xhemal Kaplanbegu
  24. Valbona Resulbegu
  25. Visar Doda
  26. Fatbarla Pulti
  27. Valdet Demiri
  28. Valentina Marnikoviq
  29. Flokarta Nika
  30. Fuad Haxhibeti
  31. Nail Draga
  32. Genc Nimanbegu
  33. Xhaudet Cakuli

DPS – ULCINJ POBJEDJUJE

  1. Loro Nrekić
    2. Redžep Taganović
    3. Pranvera Sulić
    4. Bojan Đakonović
    5. Luigj Skrelja
    6. Pavle Marniković
    7. Majlinda Kurt
    8. Haki Mavrić
    9. Marko Škrelja
    10. Arjan Ljamović
    11. Majlinda Duraku
    12. Borislav Bašović
    13. Alim Jahaj
    14. Gani Redža
    15. Enisa Martinović
    16. Anton Kastrati
    17. Vaso Radović
    18. Aleksandar Dabović
    19. Zejnepa Nikezić
    20. Sead Osmanović
    21. Darvin Erović
    22. Tihomir Rakočević
    23. Ljiljana Čović
    24. Ilmija Derviši
    25. Mikelanđelo Pajović
    26. Alija Asović
    27. Aleksandra Čađenović
    28. Kujtim Sukalić
    29. Maida Bašić
    30. Nedžat Avdiu
    31. Stefanija Ćuk
    32. Vladimir Filipović
    33. Rajmonda Ćuković

„SOCIJALDEMOKRATE – IVAN BRAJOVIĆ -DOSLJEDNO ZA ULCINJ“

 

  1. Ćazim Hodžić, dipl. ekonomista;     2. Selim Resulbegović, dipl. ing. arhitekture;  3. Arsim Cucović, nastavnik;    4. Nela Radinović, spec. sci. menadžmenta u turizmu i spec. sci. engleskog jezika;      5. Petar Delić, dipl. ing. ekon;        6. Džavid Hodžić, dipl. spec. turizma;  7. Elvir Nikočević, bach. turizma;   8. Dijana Vukčević, dipl. ekonomista;   9. Fuad Lamežević, dr. vet. med.;   10. Arber Haxhibrahimi, bach. ekon.;    11. Viktor Tagić, dipl. spec. tur;      12. Arijona Muharemović, student;       13. Emir Paljević, tur. tehničar;       14. Elvir Katana, dipl. ekonomista;     15. Muho Uruči, dipl. ing. arh;     16. Dženana Adžemović, dipl. politikolog;
  17.  Selih Trumić, elektrotehničar;  18. Sabit Kurti, prof. geografije;   19. Ilir Tafica, pedagog;   20. Rabija Lukolić, prof. eng. jezika;  21. Šaćir Sumović, adm. radnik;   22. Nikola Nikprelević, instruktor vožnje;      23. Albion Duraković, tur. tehničar;    24. Anela Zuberović, student;   25. Rina Kasmi, dipl. pravnik;  26. Mensura Kaplanbegu Kollari, dipl. laborant;   27. Indira Batrićević, asistent u nastavi;   28. Ardian Osmanović, tur. tehničar;  29. Slađana Knežević, dipl. spec. turizma;   30. Fadil Dodić, tur. tehničar;    31. Adem Hidrić, šef voznog parka;   32. Fejzi Hodža, dipl. ing. hemije; 33. Šućurija Resulbegović, dipl. pravnik

URA – ULCINJ NOVIM GENERACIJAMA

  1.     Omer Bajraktari
2.      Ilir Harasani (pravnik)
3.      Nevryz Shaptafoviq (komercijalista)
4.  Aferdita Hajdari (pravnica)
5.  Radovan Vukmanović (advokat)
6. Džanan Mavrić (arhitekta)
7.    Simo Dedić (ugostitelj)
8.      Arijana Kurmemović (menadžerka)
9.      Saša Pođanin (menadžer)
10.     Zenepa Ljiković (arhitektica)
11.       Amil Grbović (menadžer)
12.     Dajana Kovačević (medicinska sestra)
13.        Mevludin Zagoviq (student)
14.  Hava Kroma (studentkinja)
15.   Bahrija Vuković (komercijalista)
16.    Bashkim Alaj (dramaturg)
17.    Ajet Ljuković (student)
18.     Beba Đonović (komercijalistkinja)
19.   Nenad Bogojević (radnik)
20.    Bajram Gurzaković (komercijalista)
21.  Ozana Stanović (menadžerka)
22. Besart Hoxha (student)
23.      Vesna Mihailović (komercijalistkinja)
24.       Diljaver Kućević (komercijalista)
25.   Tomislav Čapunović (komercijalista)
26. Sulejman Bašić (učitelj)
27.    Arijeta Barlović (studentkinja). 28.     Anton Paljević (student)
29.    Arbnor Dedoviq (inženjer)
30.   Azra Peroviq (studentkinja)
31. Rijad Goga (student)
32.        Husejn Mujali (menadžer)
 33. Safet Beci (profesor).

SDP – Ranko Krivokapić – Da Oživi Ulcinj



  1.   Naser Resulbegović
2.   Samir Telić
3.  Nikola-Niša Rudović
4.  Aljbina Osmani-Markašević
5.    Ivo Lukić
6.    Fahrudin Mujić
7.       Izet Kasnecoviq
8.      Nina Vukoslavčević
9.   Dragan Brisković
10.    Xhemal Fici
11. Elvedin Zaganjor
12.    Dijana Čaušić
13.       Fuad Bajri
14.  Leon Marniković
15.     Stefan Todorović
16.    Monika Rudović
17.      Sadik Shaba
18. Ardian Kasneci
19.      Haris Hasanagić
20.     Merita Subašić-Šabanović
21.    Ćemalj Aljošević
22.    Safet Haxhibrahimi
23.  Jasmina Kočan
24.       Marjana Slavković
25.   Husejn Curanović
26.    Munir Telić
27. Hajria Mujić
28.        Dritan Bilali
29.       Edina Čaušić
30.        Vjolca Hasanagić
31.    Ljatif Avdo Gorana
32.  Fejzo Bušatlić
33.      Skender Elezagić

 

Probudi se Ulcinju! – Zgjohu Ulqin! – Demokratska Partija – Partia Demokratike, Perspektiva, Demokratski Savez u Crnoj Gori – Lidhja Demokratike në Mal të Zi:



  1. Fatmir Gjeka
   2. Gzim Hajdinaga   
3.       Florim Pali
4.  Aida Lleshi   
5.  Agron Mehmedi
6.        Xhelal Dervishi   
7.      Haxhi Sulejmani
   8.      Eleonora Shata
   9.       Beqir Selloviq  10.     Ekrem Cuca
   11.  Skender Rexha   
12.       Afërdita Tejoviq
   13.    Leart Taipi
   14. Xhelal Myrtoja
    15.      Nermin Guci
    16. Liridona Salaj
   17.      Ardita Rama
   18. Ahmet Aloshi   
19.        Armend Kollari   
20.      Adelina Avdiu
   21.       Xhabir Gjenciq
   22.      Dhurata Hodžić
  23.      Dulo Bazi
   24.   Allmira Salovic
   25.     Kadri Sinani   
26.        Kujtim Boci   
27. Leart Kasmi
   28. Zenepe Kraja
   29.        Ariol Zati
   30.  Arben Berjashi
    31.      Omer Shaba  
32.  Sabina Kurtoviq
    33.     Ajet Zaga

DEMOKRATE – POBJEDE A NE PODJELE

  1. Miloš Kopitović
  2. Marko Popović
  3. Marko Latković
  4. Vera Marđonović
  5. Irfan Mehmedović
  6. Nikola Rolović
  7. Valentina Popović
  8. Danilo Perić
  9. Žarko Ojdanić
  10. Liljana Bevenja
  11. Stefan Dragović
  12. Žarko Božović
  13. Nezir Tutović
  14. Kristina Filipović
  15. Jovan Nikolić
  16. Nenad Jančić
  17. Kristina Marđonović
  18. Blažo Vučković
  19. Ivana Rolović
  20. Ognjen Hajduković
  21. Nikoleta Kopitović
  22. Milena Perić
  23. Dragoljub Popović
  24. Mirjana Vicari
  25. Đuka Ražnatović
  26. Olivera Ojdanić
  27. Radomir Mitrović
  28. Svetlana Popović
  29. Ivana Simonović
  30. Nada Dragović
  31. Dušan Knežević
  32. Zorica Nikić
  33. Maja Popović

FRONT-SNP – ZA ZDRAVI ULCINJ


  1. Maša Radulović
  2. Boško Miranović
  3. Andrea Ćetković
  4. Dijana Glendža
  5. Stjepan Kaluđerović
  6. Aleksandra Miranović
  7. Goran Šćekić
  8. Milo Lazović
  9. Danijela Dragojević
  10. Srećko Marković
  11. Miljan Đurišiq
  12. Marko Kačinari
  13. Dragana Marković
  14. Jovana Dulović
  15. Dražena Miranović
  16. Jagoš Mirović
  17. Nikola Popović
  18. Biljana Kovačević
  19. Angjelina Shkreli
  20. Miodrag Kuzman
  21. Radisav Ćetković
  22. Zora Čapunović
  23. Ivo Bevenja
  24. Brana Abramoviq
  25. Milovan Vujoševiq
  26. Ranko Brajović
  27. Stefan Jašović
  28. Zoran Đurašković
  29. Mijodrag Nikotić
  30. Bojan Lazarević
  31. Predrag Milićević
  32. Liljana Đurašković
  33. Andrija Ćetković

 

UDSH – ME ZEMER PERPARA UDSH

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here