Aksident tek lokali Palma. Lëndohen dy gra

0

Sic raporton portali “Vijesti” , mbrëme pranë lokalit Palma ka ndodhur një aksident automoilistik ku janë lënduar dy gra.

E.V (32) dhe F.S (58) janë aksidentuar teksa po qëndronin në trotuar, nga një makinë e tipit  “golf III” të cilin e drejtonte A.S poashtu nga Ulqini.

Ato u dërguan në spitalin e Tivarit dhe sipas gjasave lëndimet nuk janë të rënda.

Hetimet se si erdhi deri tek aksidenti janë akoma në vazhdim.