Aksident me pasoja tragjike: Humb jetën vajza nga Shqipëria

0

Në një aksident automobilistik i cili ndodhi sot në mëngjes rreth orës 5.25, ka humbur jetën shtetësja nga Shqipëria Imelda Qalija (20 vjec).

Sipas njoftimit nga policia, aksidenti ka ndodhur në Shtoj në afërsi të kthesës për plazhin Kopakabana. Në aksident është lënduar rëndë edhe një person tjetër.

Sipas policisë, shkak e aksidentit ka qenë humbja e kontrollit të automjetit dhe dalja nga rruga.